Montaż paneli.

Jeżeli nie chcesz ingerować w strukturę ścian, prowadząc dodatkowe okablowanie i zainstalować panele przynajmniej o 50% tanie w porównaniu z innymi ofertami zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 662 339 811 lub +48 784 242 746.

Na miejscu monterzy montują panele dokładnie tak, jak państwo tego chcą. Również następuje instalacja paneli ze sterownikami oraz instalacja aplikacji na telefon, jeżeli w ofercie wchodzi termoregulator z wifi .Po wykonaniu usługi montażu tłumaczą jak obsługiwać się tym ogrzewaniem ( co jest bardzo proste i intuicyjne). 

W zależności od rodzaju zastosowanych paneli na podczerwień oraz powierzchni grzewczej, zużycie energii kształtuje się w granicach 100-1000 Wat(1 kWh). Dzięki czemu koszt ogrzania znacznie maleje.

Posiadając panele fotowoltaiczne możemy znacznie podzielić te koszty jeszcze bardziej. Oszczędności są bardzo duże. Ogrzewanie na podczerwień stosuje coraz więcej gospodarstw domowych oraz firm. Koszt nabycia grzejników w stosunku do kosztów instalacji i eksploatacji tradycyjnych urządzeń grzewczych jest taki, że przez kolejne 10 lat OGRZEWAMY ZA DARMO. Panel ogrzewa pomieszczenie szybko i tanio. Ciepło to jest nie tylko zdrowe, ale wręcz zalecane. Należy pamiętać że istotną rzeczą jest dobranie odpowiednich paneli do pomieszczeń ( ważne w tym jest metraż pokoju oraz izolacja). W celu dobrania paneli najlepiej skonsultować się pod nr +48 662 339 811 lub +48 784 242 746.

Czym są panele na podczerwień?

Ceny ogrzewania rosną z dnia na dzień. Obojętnie czy stosujemy olej, węgiel, gaz lub prąd, podwyżek nie zatrzymamy. Możemy natomiast ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem. Ogrzewanie na podczerwień czyli po prostu tanie ogrzewanie. Zarówno w zakupie jak i eksploatacji.

Dzięki nowoczesnej technice w oparciu o właściwości włókien węglowych, skonstruowano panele na podczerwień. Oszczędne, płaskie panele (od 10mm do 30mm grubości) potrafią ogrzać całe powierzchnie, tworząc w nich ,,klimat uzdrowiska''. Wystarczy do tego zwykłe gniazdko prądowe (230). Bardzo łatwe w montażu. Odpowiednio dobrane panele mogą stanowić ogrzewanie dodatkowe lub główne.

W razie pytań prosimy wysyłać do nas maile przy pomocy formularza poniżej:

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
 1. pl
 2. en

KATEGORIE

PANELE NA PODCZERWIEŃ

TERMOREGULATORY

AKCESORIA

Panele na podczerwień. Hit w ogrzewaniu ostatnich lat. Oferta spędzająca sen z powiek producentom i dystrybutorom tzw. "tradycyjnego ogrzewania". Tanie w eksploatacji, nieskomplikowane w montażu. Ogrzeją całe pomieszczenie od góry do dołu, utrzymując w nim tą samą równą temperaturę. Ogrzewanie, dzięki któremu nie "ogrzewasz sufitów" a tym samym podłogi sąsiada. Sterowane termoregulatorami , pozwolą zaoszczędzić dodatkowo do 30 %. Promienniki na podczerwień to przyszłość w ogrzewaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą. Poniżej przedstawiamy panele na podczerwień do zastosowania domowego. Wskazane dla astmatyków i alergików. Znakomicie wysusza ściany.

 • Jako pierwsi zaczynaliśmy w Polsce sprzedaż paneli na podczerwień
 • Jesteśmy firmą rodzinną i mamy ponad 40 letnie doświadczenie w handlu zarówno w Polsce jak i za jej granicami
 • Kilkanaście tysięcy osób i firm zaufało nam kupując oferowane przez nas panele
 • Jesteśmy autoryzowanym partnerem największych producentów paneli na świecie. Miedzy innymi reprezentujemy firmę Sundirect Austria
 • Posiadamy wszelkie niezbędne międzynarodowe certyfikaty dopuszczające panele do sprzedaży
 • Posługujemy się także obowiązującym od 2020 w UE certyfikatem LOT 20
 • Nasze panele to najwyższa półka w tej branży na świecie.Nie sprzedajemy tzw. "składaków" oraz innych "wynalazków"
 • Oferta jest stale wzbogacana i udoskonalana
 • Bezprzewodowy system komunikacji między panelami a termoregulatorem (nie wymaga ingerencji w strukturę ścian)
 • System LOT 20
 • Bezpłatna i fachowa konsultacja
 • Konkurencyjny koszt związany z usługą montażu paneli

O nas

tel: +48 662 339 811

+48 784 242 746

email: handlowy@infrashop.eu

ul. Grunwaldzka 452

NIP 879 199 57 78

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.