Kod produktu:81F2-38935

Dostępność:duża ilość
Wysyłka w:24 godziny

Smart1.0 PRO to bezprzewodowy termostat z nowoczesnym ekranem dotykowym, w wersji uaktualnionej, z funkcją WI-FI, oparty za Smart1.0, współpracujący z panelami serii PE Plus.

System sterowania Smart1.0 PRO jest wyposażony w WI-FI i może być obsługiwany za pośrednictwem aplikacji Sundirect. Jest kompatybilny z promiennikami podczerwieni serii PE Plus. Można nim zdalnie sterować z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android. Można sparować jeden termostat z kilkoma panelami w tym samym pomieszczeniu i kontrolować je wszystkie jednocześnie w jednej aplikacji.

Dane techniczne:

- zasilanie - 220-240V, ~50Hz

- zakres temperatur - 5-30°C

- wymiary - 86*123*20mm

- częstotliwość - 433MHz

- zasięg - 35m

Funkcje:

- Kontrola Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji - funkcja Wi-Fi pozwala zdalnie sterować grzejnikami z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android. Można łatwo monitorować stan ogrzewania za pomocą smartfona lub tabletu. Oszczędzić można dzięki temu 10% energii.

- Technologia otwartego okna - ta funkcja automatycznie wykrywa nagły spadek temperatury i automatycznie powoduje przejście w tryb oszczędzania energii. Wykrywanie otwartego okna pozwala zaoszczędzić do 4% energii.

- Program 7-dniowy - ta funkcja pozwala ustawić własny harmonogram ogrzewania dla każdego dnia tygodnia. Używając różnych ustawień temperatury, można regulować ogrzewanie podczas snu, pobytu w domu lub w pracy. Pomoże to zaoszczędzić nawet do 15% energii w porównaniu do ręcznych systemów sterowania.

- Adaptacyjny start - dzięki temu system uczy się, jak długo panele muszą być włączone, aby osiągnąć zaprogramowane ustawienia temperatur, aby osiągnąć zadaną temperaturę w ustawionym czasie.  Oznacza to, że osiągnie się pożądaną temperaturę wcześniej. Można na tym oszczędzić 2 % energii.

- Tryb wakacyjny - w trybie wakacyjnym można ustawić niższą temperaturę na określoną ilość dni wyjazdu. Grzejniki będą minimalnie ogrzewały dom, szczególnie podczas wyjazdów zimowych, aby zapobiec zamarznięciu rur.

O nas

tel: +48 662 339 811

+48 784 242 746

email: handlowy@infrashop.eu

ul. Grunwaldzka 452

NIP 879 199 57 78

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.