Logo dla sklepu z panelami na podczerwień

Galeria paneli IC 

Pobierz instrukcje

Kod produktu:3B7D-286E6

Panele bezramkowe z serii IC

Seria Sundirect IC-Plus to panele grzewcze na podczerwień w wersji premium. Malowana proszkowo powierzchnia z białego metalu i gładkie wykończenie narożników tworzą elegancki design, który idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Ten bezramkowy promiennik panelowy na podczerwień jest dostarczany z naszym rozwiązaniem montażowym Easy-Fit, który zapewnia łatwy i bezpieczny montaż na ścianach i sufitach za pomocą specjalnego stelaża. Do montażu panelu na ścianie lub suficie nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria. Grzejnik ten nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń, posiada stopień IP44, co oznacza że może być zamontowany w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności np. w łazience.

Specjalna konstrukcja panelu zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni panelu aż do krawędzi. To sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej wydajnych bezramkowych promienników panelowych na podczerwień na rynku. Ten panel grzewczy na podczerwień ma element grzejny z drutu silikonowego, który ma odporność na ciepło do 200 ° C, co zapewnia zwiększoną trwałość. Element grzejny jest wysoce izolowany, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny. Panel grzewczy na podczerwień z serii IC jest izolowany trzema warstwami wysokotemperaturowego włókna szklanego, co zapewnia minimalną utratę ciepła w kierunku tylnej części. Odbłyśnik z polerowanej stali optymalizuje wydajność ogrzewania, odbijając promienie podczerwone do przodu. Warstwy tego promiennika podczerwieni są połączone nitami dla maksymalnego bezpieczeństwa. Kabel ma około 140cm a panel ma 2cm grubości.

Sterowanie panelami na podczerwień.

Aby grzejniki działały energooszczędnie i według ustalonej temperatury, należy dodatkowo dobrać termoregulator. W ofercie mamy smart 1.0 pro, smart plug i smart 1.0 . Są to sterowniki które bezprzewodowo łączą się z panelem. Zaletą używania zewnętrznego sterownika jest bardziej precyzyjny odczyt temperatury w pomieszczeniu,  co przekłada się na większy komfort i niższe zużycie energii. Sterowniki zewnętrzne mają znacznie dłuższą żywotność i mniejszą awaryjność od elektronicznych termostatów wbudowanych w grzejnikach. Dzięki sterownikom które mają opcje łączenia się z wi-fi, możemy sterować ogrzewaniem w naszym domu z dowolnego miejsca na ziemi.

Wyposażony we wbudowany odbiornik termostatu może komunikować się bezprzewodowo z naszymi inteligentnymi systemami sterowania ogrzewaniem (sterowniki SMART 1.0, SMART 1.0 PRO, SMART PLUG) dzięki czemu nie ma już potrzeby korzystania z odbiornika w postaci skrzynki lub wtyczki, przez co uzyskuje się tylko czystszy i bardziej atrakcyjny wygląd oraz oszczędza dodatkowe pieniądze. Jest także możliwość stosowania własnych termoregulatorów. W tym celu należy wyłączyć odbiornik.

Wszystkie grzejniki na podczerwień objęte są 5-letnią gwarancją.

 

 

Które czynniki decydują o tym jakie panele powinniśmy dobrać ?
 

Powierzchnia pomieszczeń: ( pojedynczy panel może ogrzać od około 7m² do nawet 22m²)
Wysokość sufitu: dane które użyliśmy, dotyczą pomieszczeń o wysokości około 2,6m. Zatem im wyższy sufit, tym większe zapotrzebowanie na moc grzewczą.
Izolacje budynku : Przy słabej izolacji występują duże utraty ciepła które wymagają większej mocy.
by ogrzać pomieszczenie . W zależności od ocieplenia zapotrzebowanie mocy grzewczej wynosi 35W/m
²-70W/m².

Rodzaj budynku: Warsztat, garaż czy domek letniskowy ma słabszą izolacje niż np. sklep w galerii handlowej lub mieszkanie w bloku.

 

Zawartość zestawu:

- Grzejnik

- Zestaw śrub i kołków do ściany murowanej

- Stelaż na ściane

- Instrukcja obsługi

Termoregulator SMART 1.0 PRO z systemem wi-fi

529,00 zł

469,00 zł

SMART PLUG z systemem wi-fi

349,00 zł

Termoregulator SMART 1.0

Nie zapomnij o wygodnym sterowaniu swoimi panelami.

Moc. Która jest odpowiednia dla twojej powierzchni?

Premium

Kup panele bezramkowe z serii IC

Już od 999,00 zł 

instagram panele na podczerwień
facebook panele na podczerwień

 

tel: +48 784 242 746

email: handlowy@infra-ogrzewanie.pl

ul. Grunwaldzka 452 62-064 Plewiska

NIP 879 199 57 78