Logo dla sklepu z panelami na podczerwień

Galeria Paneli PE 

Pobierz instrukcje

Kod produktu:2E11-9852A

Seria Sundirect PE-Plus to ramkowe promienniki panelowe na podczerwień. Jest to bestsellerowa wersja panelu grzewczego na podczerwień i oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Oferuje smukłą konstrukcję z białą aluminiową powierzchnią i ramą malowaną proszkowo, która nadaje się zarówno do instalacji domowych, jak i komercyjnych. Grzejnik ten nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń, posiada stopień IP44, co oznacza że może być zamontowany w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności np. w łazience.   Te panele na podczerwień nadają się do montażu na nóżkach, ścianie albo suficie (za pomocą dodatkowego stelaża), a montuje się je w przeciągu kilkunastu minut.

Po montażu wystarczy podpiąć wtyczkę do gniazdka z napięciem od 220-240V.

Ten panel grzewczy na podczerwień ma element grzejny z kryształu węgla, który jest izolowany włóknem szklanym o wysokiej temperaturze, co zapewnia minimalną utratę ciepła z tyłu. Odbłyśnik z polerowanego aluminium optymalizuje wydajność ogrzewania, odbijając promienie podczerwone do przodu.
Grzejniki posiadają niespełna 2 cm grubości oraz kabel o długości około 140cm. Przednia powłoka aluminiowa nagrzewa się do 95°C. Sprawność energetyczna do 95%.

Sterowanie panelami na podczerwień.

Aby grzejniki działały energooszczędnie i według ustalonej temperatury, należy dodatkowo dobrać termoregulator. W ofercie mamy smart 1.0 pro, smart plug i smart 1.0 . Są to sterowniki które bezprzewodowo łączą się z panelem. Zaletą używania zewnętrznego sterownika jest bardziej precyzyjny odczyt temperatury w pomieszczeniu,  co przekłada się na większy komfort i niższe zużycie energii. Sterowniki zewnętrzne mają znacznie dłuższą żywotność i mniejszą awaryjność od elektronicznych termostatów wbudowanych w grzejnikach. Dzięki sterownikom które mają opcje łączenia się z wi-fi, możemy sterować ogrzewaniem w naszym domu z dowolnego miejsca na ziemi.

Wyposażony we wbudowany odbiornik termostatu może komunikować się bezprzewodowo z naszymi inteligentnymi systemami sterowania ogrzewaniem (sterowniki SMART 1.0, SMART 1.0 PRO, SMART PLUG) dzięki czemu nie ma już potrzeby korzystania z odbiornika w postaci skrzynki lub wtyczki, przez co uzyskuje się tylko czystszy i bardziej atrakcyjny wygląd oraz oszczędza dodatkowe pieniądze. Jest także możliwość stosowania własnych termoregulatorów. W tym celu należy wyłączyć odbiornik.

Wszystkie grzejniki na podczerwień objęte są 5-letnią gwarancją.

 

Które czynniki decydują o tym jakie panele powinniśmy dobrać ?
 

Powierzchnia pomieszczeń: ( pojedynczy panel może ogrzać od około 7m² do nawet 22m²)
Wysokość sufitu: dane które użyliśmy, dotyczą pomieszczeń o wysokości około 2,6m. Zatem im wyższy sufit, tym większe zapotrzebowanie na moc grzewczą.
Izolacje budynku : Przy słabej izolacji występują utraty ciepła które wymagają większej mocy.
by ogrzać pomieszczenie . W zależności od ocieplenia zapotrzebowanie mocy grzewczej wynosi 35W/m
²-70W/m².

Rodzaj budynku: Warsztat, garaż czy domek letniskowy- mają słabszą izolacje niż np. sklep w galerii handlowej lub mieszkanie w bloku.

Zawartość zestawu:

- Grzejnik

- Zestaw śrub i kołków do ściany murowanej

- Instrukcja obsługi

- Szablon otworów

 

Termoregulator SMART 1.0 PRO z systemem wi-fi

529,00 zł

469,00 zł

SMART PLUG z systemem wi-fi

349,00 zł

Termoregulator SMART 1.0

Nie zapomnij o wygodnym sterowaniu swoimi panelami.

Moc. Która jest odpowiednia dla twojej powierzchni?

Bestseller

Kup panele ramkowe z serii PE

Już od 769,00 zł 

instagram panele na podczerwień
facebook panele na podczerwień

 

tel: +48 784 242 746

email: handlowy@infra-ogrzewanie.pl

ul. Grunwaldzka 452 62-064 Plewiska

NIP 879 199 57 78