Logo dla sklepu z panelami na podczerwień

Wykonane z podwójnie izolowanego elementu grzewczego w obudowie pokrytej specjalną powłoką krzemową, która zapewnia lepsze rozproszenie promieniowania cieplnego. Repliki wykonywane są pieczołowicie i z wielką starannością przez profesjonalnych artystów malarzy. Jeśli nie znaleźliście motywu który wam odpowiada, prosimy o przesłanie własnej propozycji. Panele posiadają stelaż mocujący dzięki czemu można montować grzejnik zarówno na ścianie jak i na suficie. 

Obrazy na podczerwień ECOSUN

Malowana proszkowo powierzchnia z białego metalu i gładkie wykończenie narożników tworzą elegancki design, który idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Ten bezramkowy promiennik panelowy na podczerwień jest dostarczany z naszym rozwiązaniem montażowym Easy-Fit, który zapewnia łatwy i bezpieczny montaż na ścianach i sufitach za pomocą specjalnego stelaża.

Panele z serii IC Plus

Ramkowe promienniki panelowe na podczerwień. Jest to bestsellerowa wersja panelu grzewczego na podczerwień i oferuje świetny stosunek jakości do ceny.  Oferuje smukłą konstrukcję z białą aluminiową powierzchnią i ramą malowaną proszkowo, która nadaje się zarówno do instalacji domowych, jak i komercyjnych. 

Panele z serii PE Plus

instagram panele na podczerwień
facebook panele na podczerwień

 

tel: +48 784 242 746

email: handlowy@infra-ogrzewanie.pl

ul. Grunwaldzka 452 62-064 Plewiska

NIP 879 199 57 78